تبلیغات
وبلاگ دانشجویان ورودی 88 مهندسی عمران دانشگاه شهید بهشتی
وبلاگ دانشجویان ورودی 88 مهندسی عمران دانشگاه شهید بهشتی

اختصاصی مهر؛تهران:۰۹:۰۸ ,  ۱۳۹۱/۰۴/۱۸

 

معاون اداری و مالی وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری گفت: تجمیع 3 دانشگاه بزرگ کشور در تهران و شیراز در حال انجام و بررسی است و یک دانشگاه بزرگ در شرق تهران از گردونه تجمیع حذف شد.

علی اکبر متکان در گفتگو با خبرنگار مهر به تشریح برخی جزئیات تجمیع 4 دانشگاه علامه طباطبایی، خواجه نصیرالدین طوسی، شهید عباسپور(صنعت آب و برق) و شیراز پرداخت

آخرین وضعیت تجمیع در دانشگاه شهید عباسپور

معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم در ادامه این گفتگو تجمیع دانشگاه عباسپور را منتفی دانست و گفت: قرار نبود دانشگاه شهید عباسپور تجمیع شود و در مکان فعلی خود باقی می ماند و هیچ دانشگاه دیگری هم با این دانشگاه تجمیع نخواهد شد.

وی تاکید کرد که دانشگاه شهید عباسپور به عنوان یک دانشگاه، مستقل باقی می ماند و با هرم هیأت علمی که دارد می تواند حداکثر استفاده را از استادان خود ببرد.

تجمیع در دانشگاه خواجه نصرالدین طوسی

این مقام مسئول وزارت علوم علاوه بر تاکید دوباره بر اینکه هیچ گاه ادغام یا تجمیع دو دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و شهید عباسپور در دستور کار قرار نداشت، خاطرنشان کرد که دانشکده های دانشگاه خواجه نصیر تجمیع خواهد شد.

متکان با بیان اینکه به زودی تکلیف تجمیع دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی مشخص می شود، گفت: ما در منطقه شمال شرق تهران به دنبال فضای مناسب برای تجمیع دانشکده های این دانشگاه هستیم. ارسال در تاریخ دوشنبه 26 تیر 1391 توسط امیر مسعود قالی باف
قالب وبلاگ