تبلیغات
وبلاگ دانشجویان ورودی 88 مهندسی عمران دانشگاه شهید بهشتی
وبلاگ دانشجویان ورودی 88 مهندسی عمران دانشگاه شهید بهشتی

سلاملکم

بابا یه روز ما نبودیما هرچی اتفاق باحال بود افتاد.

تو آمفی یک که سر و صدا شده و شریعتمداری دو آتیشه نطقش حتی به خبرگزاریا هم رسیده و گویا رییس دانشگاهم نذاشته خبرنگارا برای پوشش اخبار داخل شن و  هزار یکی اتفاق دیگه که باید منتظر موند واسه دیدنشون چون گویا بسیج قراره فیلم کاملشو منتشر کنه.

تو آمفی دو هم اصل قضیه اتفاق افتاده و 4 تا از دوستای خوبمون وارد انجمن شدن و پرچم آبفا هشتیا دیگه بیش از پیش به احتزاز درومده.

به ترتیب حروف الفبا مریم رفعتی،علیرضا رنگرز،(داش امیر) مسعود قالیباف و محسن قلی زاده از جمع بچه های آبفایی اونم از نوع هشتی به انجمن راه پیدا کردن.به تک تکشون تبریک میگم و خوشحالیم خداییش ک دیگه تو انجمن یه جورایی میزبانیم.چهار هفتم انجمن آبفایی هشتین که جای خوشحالی و سرور داره.

راستی از رییس سابق یعنی خانوم پروانه هم از ته دل تشکر میکنم و بهش خسته نباشید میگم.به نظر من یه ویژگی فوق العاده ایشون این بود که همیشه در هر حال و هر شرایطی با روی خوش و لب خندون ایشون رو تو انجمن میدیدیم و واقعا وجودشون تو انجمن قبلی برامون ارزشمند و عزیز بود.واسه خانوم پروانه هم از ته دلم آرزو میکنم که همیشه به همین خوبی بمونه و تو ادامه زندگیشم موفق و موفق تر از همیشه باشه.

بازم به این 4 عزیز همکلاسی تبریک میگم و ازشون میخوام که با همدلی و اتحاد،بهترین انجمن علمی عمران تاریخ این دانشگاهو رقم بزنن چون واقعا همچین پتانسیلی توشون دیده میشه.انتظار همه بچه هام فک میکنم همین باشه که این 4 عزیز با همکاری سه نفر هفتی دیگه یک پیکر واحد و متحد بشن و به دور از هر حاشیه ای تلاش کنن تا سطح علمی برو بچ عمران تو زمینه های مختلف بالاتر از قبل بره

خانوم رفعتی،علیرضا جونم،مسعودکم و محسن جان،چشم امید همه ما به شماست و به تک تکتون خیلی امیدواریم و ازینکه انجمنی شدید بی نهایت خوشحالیم.ایشالا موفق باشید

اه،خب دلم میخواد بازم حرف بزنم باشه بابا تمومش کردم.

دوستون داریم

 یاعلیارسال در تاریخ یکشنبه 20 آذر 1390 توسط عرفان رحیمی
قالب وبلاگ